Loe lähemalt: https://tartu.postimees.ee/7114093/faktikontroll-turvakaamera-video-paljastab-avaliku-laimu-bussifirma-vastu-bussijuht-maskita-last-ukse-taha-ei-jatnud

Robert Sarv kommenteeris lugu: «Kui ikka fakte pole, siis ei tasu oma iga negatiivset emotsiooni sotsiaalmeediasse jagada. Näiteks oleks võinud pöörduda nii bussifirma kui ka  omavalitsuse poole ja asi oleks saanud ametliku lahenduse. Kui avaldatud süüdistus ei ole tõene, siis võib järgneda laimajale nõudekiri kohtuväliseks lahenduseks ja kui ta seda vastu ei võta, siis võib ta laimu eest kohtusse anda. Kuna bussijuhti pole postitusest ära tunda, siis on tegemist vaid bussifirma maine ja brändi kahjustamisega. Selles küsimuses saab advokaat bussifirmat aidata.

Valesüüdistused ja laim võivad hävitada inimeste karjääri, tekitada väga palju stressi ning kõige kurvemal juhul on veebikiusamine lõppenud ka enesetapuga. Nii et see, kes tahab meie aja sotsiaalmeedia kangelast mängida, võiks üheksa korda mõelda ja siis ühe korra postitada. Või jätta üldse postituse tegemata – see on tihtipeale isegi targem valik.